Domov > Izdelki > transformatorji > Močnostni transformatorji > VPL16-600
VPL16-600
VPL16-600
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi VPL16-600 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela VPL16-600
Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR PWR 16V 0.63A CHASSIS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela VPL16-600 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR PWR 16V 0.63A CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 13606 pcs Podatkovni list VPL16-600
Kategorija transformatorji Utež 0.7 lb (317.51g)
Napetost - sekundarna (polna obremenitev) 16V Napetost - primarna 115V, 230V
Napetost - izolacija 3500Vrms Tip Laminated Core
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 36.52mm L x 71.44mm W
Serija Chassis Mount: World Series™ Sekundarno navijanje (s) Dual
Primarno navijanje (i) Dual Moč - maks 10.0 VA
Druga imena 237-1641 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 44.45mm
Tok - izhod (maks.) 630mA Center Tapnite No