Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > LED Vozniki > DLE35PS48
DLE35PS48
DLE35PS48
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DLE35PS48 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DLE35PS48
Proizvajalec XP Power
Opis LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V .7A
Product parameter
številka dela DLE35PS48 Proizvajalec XP Power
Opis LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V .7A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3650 pcs Podatkovni list DLE25,35 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež 0.77 lb (349.27g)
Napetost - izhod 34 ~ 48 V Napetost - izolacija 3.75kV
Napetost - Vhod (Min) 90VAC Napetost - Vhod (maks.) 305VAC
Tip Constant Current, Voltage Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm)
Serija DLE35 Ocene IP67
Moč (Watts) 34W Druga imena 1470-2587
delovna temperatura -20°C ~ 50°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 83%
Zatemnitev - natančen opis 700mA 34 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 700mA Odobritve CE, TUV, UL