Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > LED Vozniki > DLE60PS48
DLE60PS48
DLE60PS48
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DLE60PS48 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DLE60PS48
Proizvajalec XP Power
Opis LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V 1.25A
Product parameter
številka dela DLE60PS48 Proizvajalec XP Power
Opis LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V 1.25A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3072 pcs Podatkovni list DLE45/60 Series - Short Form
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež 0.9 lb (408.23g)
Napetost - izhod 34 ~ 48 V Napetost - izolacija 3.75kV
Napetost - Vhod (Min) 90VAC Napetost - Vhod (maks.) 305VAC
Tip Constant Current, Voltage Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 6.73" L x 1.78" W x 1.27" H (164.1mm x 45.3mm x 32.5mm)
Serija DLE60 Ocene IP67
Moč (Watts) 60W Druga imena 1470-2514
delovna temperatura -20°C ~ 50°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 88%
Zatemnitev - natančen opis 1.25A 34 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 1.25A Odobritve CE, TUV, UL