Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > LED Vozniki > DLE45PS24
DLE45PS24
DLE45PS24
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DLE45PS24 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DLE45PS24
Proizvajalec XP Power
Opis LED DVR CC/CV AC/DC 16-24V 1.85A
Product parameter
številka dela DLE45PS24 Proizvajalec XP Power
Opis LED DVR CC/CV AC/DC 16-24V 1.85A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2603 pcs Podatkovni list DLE45/60 Series - Short Form
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež 0.9 lb (408.23g)
Napetost - izhod 16 ~ 24 V Napetost - izolacija 3.75kV
Napetost - Vhod (Min) 90VAC Napetost - Vhod (maks.) 305VAC
Tip Constant Current, Voltage Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 6.73" L x 1.78" W x 1.27" H (164.1mm x 45.3mm x 32.5mm)
Serija DLE45 Ocene IP67
Moč (Watts) 45W Druga imena 1470-2507
delovna temperatura -20°C ~ 50°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 85%
Zatemnitev - natančen opis 1.85A 16 ~ 24 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 1.85A Odobritve CE, TUV, UL