74ACT240
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 74ACT240 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 74ACT240
Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V DIE
(v ameriških dolarjih)
25 pcs
Product parameter
številka dela 74ACT240 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V DIE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 25672 pcs Podatkovni list FC74ACT240
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja Die Serija 74ACT
Pakiranje Tray Paket / primer Die
Vrsta izhoda 3-State Druga imena 74ACT240-DIE
74ACT240-ND
FC74ACT240
FC74ACT240-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število elementov 2
Število bitov na element 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output Die
Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA