74ACT240MTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 74ACT240MTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 74ACT240MTR
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V 20SO
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 74ACT240MTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V 20SO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4941 pcs Podatkovni list 74ACT240
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 20-SO Serija 74ACT
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Vrsta izhoda 3-State Druga imena 497-1040-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število elementov 2
Število bitov na element 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Buffer, Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SO Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA