74ACT240MTC
74ACT240MTC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 74ACT240MTC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 74ACT240MTC
Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs75 pcs150 pcs525 pcs1050 pcs
Product parameter
številka dela 74ACT240MTC Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 174545 pcs Podatkovni list 74AC240, 74ACT240
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP Serija 74ACT
Pakiranje Tube Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Vrsta izhoda 3-State Druga imena 74ACT240MTC-ND
74ACT240MTCFS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število elementov 2
Število bitov na element 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Buffer, Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-TSSOP Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA