74ACT240TTR
74ACT240TTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 74ACT240TTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 74ACT240TTR
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 74ACT240TTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 311881 pcs Podatkovni list 74ACT240
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP Serija 74ACT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Vrsta izhoda 3-State delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-TSSOP
Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA Številka osnovnega dela 74ACT240