Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-37SH070P
MDM-37SH070P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-37SH070P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-37SH070P
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 37C S /11 WHT 48" JACKP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 839 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela MDM-37SH070P Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 37C S /11 WHT 48" JACKP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 839 pcs Podatkovni list
Kategorija Cable Assemblies Serija *
natančen opis D-Sub Cable Assembly to
Podobni izdelki
  • del #:MDM-37SH074L
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:MICRO 37C SKT 18" /11 LP JACKS
  • Na zalogi:861
  • del #:MDM-37SH301K
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT