Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-37SH134P
MDM-37SH134P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-37SH134P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-37SH134P
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO
Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined
In Stock 292 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela MDM-37SH134P Proizvajalec Cannon
Opis MICRO Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined
količina Na voljo 292 pcs Podatkovni list Microminiature Catalog
Kategorija Cable Assemblies Serija *
Druga imena 096521-0413 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Podobni izdelki
  • del #:MDM-37SH074L
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:MICRO 37C SKT 18" /11 LP JACKS
  • Na zalogi:861
  • del #:MDM-37SH96
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:MICRO 37 SKT 96" RBW SPECIAL
  • Na zalogi:508
  • del #:MDM-37SH301K
  • Opis:CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT