Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > MDM-37SH301K
MDM-37SH301K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-37SH301K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-37SH301K
Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined
In Stock 426 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela MDM-37SH301K Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined
količina Na voljo 426 pcs Podatkovni list Microminiature Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Wire Leads
Serija 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakiranje Bulk
Druga imena 096521-0276 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56) Lastnosti Shielded
natančen opis 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec - Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Type, Micro-D Barva -
Razmik med predelki -
Podobni izdelki
  • del #:MDM-37SH074L
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:MICRO 37C SKT 18" /11 LP JACKS
  • Na zalogi:861
  • del #:MDM-37SH96
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:MICRO 37 SKT 96" RBW SPECIAL