Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-37SH074L
MDM-37SH074L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-37SH074L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-37SH074L
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 37C SKT 18" /11 LP JACKS
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 861 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela MDM-37SH074L Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 37C SKT 18" /11 LP JACKS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 861 pcs Podatkovni list
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Tip D-Type, Micro-D Ščitenje -
Serija 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Število pozicij 37
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Dolžina 1.50' (457.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple, Individual 1.50' (457.20mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Barva Multiple, Individual 2. priključek Individual Wire Leads
1. priključek Receptacle, Female Sockets
Podobni izdelki
  • del #:MDM-37SH301K
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT