Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82422H1223J000
B82422H1223J000
B82422H1223J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82422H1223J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82422H1223J000
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 22UH 560MA 1 OHM SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela B82422H1223J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 22UH 560MA 1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 193677 pcs Podatkovni list B82422H Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija SIMID Ocene AEC-Q200
Q @ Frek 12 @ 2.52MHz Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2-SMD, J-Lead Druga imena 495-75634-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.094" (2.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 21MHz natančen opis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 330mA 1 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Trenutna ocena 330mA