Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82422H1332J000
B82422H1332J000
B82422H1332J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82422H1332J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82422H1332J000
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 3.3UH 500MA 180 MOHM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela B82422H1332J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 3.3UH 500MA 180 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 168362 pcs Podatkovni list B82422H Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija SIMID Ocene AEC-Q200
Q @ Frek 10 @ 2.52MHz Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 2-SMD, J-Lead Druga imena 495-77056-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.094" (2.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 70MHz natančen opis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 770mA 180 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max Trenutna ocena 770mA