Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82422H1224J000
B82422H1224J000
B82422H1224J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82422H1224J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82422H1224J000
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 220UH 100MA 10.9 OHM
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela B82422H1224J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 220UH 100MA 10.9 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 255768 pcs Podatkovni list B82422H Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija SIMID Ocene AEC-Q200
Q @ Frek 20 @ 796kHz Pakiranje Tape & Reel (TR)