B82422H1224K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82422H1224K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | B82422H1224K000 |
|---|---|
| Proizvajalec | EPCOS |
| Opis | FIXED IND 220UH 100MA 10.9 OHM |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 2000 pcs | 4000 pcs | 6000 pcs | 10000 pcs | |
Product parameter
| številka dela | B82422H1224K000 | Proizvajalec | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Opis | FIXED IND 220UH 100MA 10.9 OHM | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 264776 pcs | Podatkovni list | B82422H Series |
| Kategorija | Induktorji, tuljave, dušilke | Tip | Wirewound |
| Toleranca | ±10% | Paket naprave za dobavitelja | 1210 (3225 Metric) |
| Velikost / dimenzija | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | Ščitenje | Unshielded |
| Serija | SIMID | Ocene | AEC-Q200 |
| Q @ Frek | 20 @ 796kHz | Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | 2-SMD, J-Lead | Druga imena | 495-2645-2 B82422H1224K |
| delovna temperatura | -55°C ~ 150°C | Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Material - jedro | Ferrite |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvenca induktivnosti - preskus | 796kHz |
| Induktivnost | 220µH | Višina - sedež (maks.) | 0.083" (2.10mm) |
| Frekvenca - Samozadostna | 5.5MHz | natančen opis | 220µH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 10.9 Ohm Max 2-SMD, J-Lead |
| DC Resistance (DCR) | 10.9 Ohm Max | Trenutna ocena | 100mA |