Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0218.040MXP
0218.040MXP
0218.040MXP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0218.040MXP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0218.040MXP
Proizvajalec Littelfuse Inc.
Opis FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 0218.040MXP Proizvajalec Littelfuse Inc.
Opis FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 98680 pcs Podatkovni list 218 Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 250V
Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Serija 218
RoHS Status Bulk Odzivni čas Cartridge, Glass
Polarizacija 5mm x 20mm delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 35A Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 0218.040MXP Vrsta varovalk 35.7 Ohm
Opis FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM DC hladna upornost 0.00536
Trenutna ocena 40mA Tok - puščanje -