Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0218.050MXP
0218.050MXP
0218.050MXP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0218.050MXP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0218.050MXP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela 0218.050MXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 58100 pcs Podatkovni list 218 Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Serija 218
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer 5mm x 20mm Druga imena 0218.050MXP-ND
0218050MXP
218.050MXP
F1732
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 0.00692
Vrsta varovalk Cartridge, Glass DC hladna upornost 23.3 Ohms
Trenutna ocena 50mA Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A Odobritve CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE