Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0218.050TXP
0218.050TXP
0218.050TXP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0218.050TXP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0218.050TXP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela 0218.050TXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 15678 pcs Podatkovni list 218 Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Serija 218
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer 5mm x 20mm Druga imena 218.050TXP
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 0.017
Vrsta varovalk Cartridge, Glass DC hladna upornost 21.292 Ohms
Trenutna ocena 50mA Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A Odobritve CCC, CE, CSA, KC, SEMKO, UL, VDE