Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0218.050MXEP
0218.050MXEP
0218.050MXEP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0218.050MXEP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0218.050MXEP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 0218.050MXEP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 63399 pcs Podatkovni list 218 Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm) Serija 218