Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0505015.MXEP
0505015.MXEP
0505015.MXEP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0505015.MXEP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0505015.MXEP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERAMIC 15A 500VAC/VDC 3AB
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela 0505015.MXEP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERAMIC 15A 500VAC/VDC 3AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 59688 pcs Podatkovni list 505 Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 500V
Voltage Rating - AC 500V Velikost / dimenzija 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)