Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0505016.MXP
0505016.MXP
0505016.MXP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0505016.MXP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0505016.MXP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERAMIC 16A 500VAC/VDC 3AB
Product parameter
številka dela 0505016.MXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERAMIC 16A 500VAC/VDC 3AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 51860 pcs Podatkovni list 505 Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 500V
Voltage Rating - AC 500V Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serija 505 Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Druga imena 0505016.MXP-ND
0505016.P
0505016MXP
F3257
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 51 Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic
DC hladna upornost 0.0073 Ohms Trenutna ocena 16A