Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0505016.MXEP
0505016.MXEP
0505016.MXEP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0505016.MXEP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0505016.MXEP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERAMIC 16A 500VAC/VDC 3AB
Product parameter
številka dela 0505016.MXEP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERAMIC 16A 500VAC/VDC 3AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 49658 pcs Podatkovni list 505 Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 500V
Voltage Rating - AC 500V Velikost / dimenzija 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Serija 505 Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Druga imena 0505016.EP
0505016.MXEP-ND
0505016MXEP
F3264
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 51 Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic
DC hladna upornost 0.0073 Ohms Trenutna ocena 16A