Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0505015.MXP
0505015.MXP
0505015.MXP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0505015.MXP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0505015.MXP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERAMIC 15A 500VAC/VDC 3AB
Product parameter
številka dela 0505015.MXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERAMIC 15A 500VAC/VDC 3AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 49361 pcs Podatkovni list 505 Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 500V
Voltage Rating - AC 500V Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serija 505 Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Druga imena 0505015.MXP-ND
0505015.P
0505015MXP
F3256
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic Trenutna ocena 15A