Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > G125-MH22005L2P
G125-MH22005L2P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi G125-MH22005L2P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela G125-MH22005L2P
Proizvajalec Harwin
Opis M HORZ 4.5/2.4MM 2X10 POS
(v ameriških dolarjih)
250 pcs
Product parameter
številka dela G125-MH22005L2P Proizvajalec Harwin
Opis M HORZ 4.5/2.4MM 2X10 POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 11390 pcs Podatkovni list G125 Spec SheetG125-MHyyy05L2y DrawingGecko Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 250V
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija Gecko
Razmik med vrsticami - parjenje 0.049" (1.25mm) Pitch - parjenje 0.049" (1.25mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Skupna dolžina kontakta -
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 20
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Višina izolacije 0.219" (5.56mm)
Barva izolacije Green Ingress Protection -
Lastnosti Solder Retention Tip pritrjevanja Latch Holder
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.049" (1.25mm) Trenutna ocena 2A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Circular
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.189" (4.80mm)