Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > G125-MS11005L0R
G125-MS11005L0R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi G125-MS11005L0R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela G125-MS11005L0R
Proizvajalec Harwin
Opis 1.25MM M HSG 10POS SMT
(v ameriških dolarjih)
400 pcs
Product parameter
številka dela G125-MS11005L0R Proizvajalec Harwin
Opis 1.25MM M HSG 10POS SMT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 20320 pcs Podatkovni list G125-MS1yy05Lyy DrawingG125 Spec SheetGecko Catalog
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija Gecko
Razmik med vrsticami - parjenje 0.049" (1.25mm) Pitch - parjenje 0.049" (1.25mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Skupna dolžina kontakta -
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 10
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 7.35mm, 7.45mm, 7.8mm
Izolacijski material Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Višina izolacije 0.193" (4.90mm)
Barva izolacije Green Ingress Protection -
Lastnosti Pick and Place, Solder Retention Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Surface Mount 10 position 0.049" (1.25mm) Trenutna ocena 2A per Contact