Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > G125-MS10605M2P
G125-MS10605M2P
G125-MS10605M2P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi G125-MS10605M2P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela G125-MS10605M2P
Proizvajalec Harwin
Opis CONN HDR 1.25MM VERT SMT 6POS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela G125-MS10605M2P Proizvajalec Harwin
Opis CONN HDR 1.25MM VERT SMT 6POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 15018 pcs Podatkovni list G125 Spec SheetG125-MS1xx05M2x DrawingGecko Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija Gecko SL
Razmik med vrsticami - parjenje 0.049" (1.25mm) Pitch - parjenje 0.049" (1.25mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta -
Druga imena 952-3634 delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 6 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Višina izolacije 0.193" (4.90mm) Barva izolacije Green
Ingress Protection - Lastnosti Mating Flange, Mounting Flange, Pick and Place
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis Connector Header Surface Mount 6 position 0.049" (1.25mm)
Trenutna ocena 2A Vrsta kontakta Male Pin