Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > G125-MS11005L0P
G125-MS11005L0P
G125-MS11005L0P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi G125-MS11005L0P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela G125-MS11005L0P
Proizvajalec Harwin
Opis 1.25MM M HSG 10POS SMT
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela G125-MS11005L0P Proizvajalec Harwin
Opis 1.25MM M HSG 10POS SMT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 24243 pcs Podatkovni list G125-MS1yy05Lyy DrawingG125 Spec SheetGecko Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija Gecko
Razmik med vrsticami - parjenje 0.049" (1.25mm) Pitch - parjenje 0.049" (1.25mm)
Pakiranje Strip Skupna dolžina kontakta -
Druga imena 952-2803
G125-MS11005L0P-ND
delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 7.35mm, 7.45mm, 7.8mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Višina izolacije 0.193" (4.90mm) Barva izolacije Green
Ingress Protection - Lastnosti Pick and Place, Solder Retention
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Surface Mount 10 position 0.049" (1.25mm)
Trenutna ocena 2A per Contact Vrsta kontakta Male Pin