Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFAJC5000150ZC0
SFAJC5000150ZC0
SFAJC5000150ZC0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFAJC5000150ZC0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFAJC5000150ZC0
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 15PF 500V AXIAL
Product parameter
številka dela SFAJC5000150ZC0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 15PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4501 pcs Podatkovni list SFAJC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 500V
Toleranca -20%, +80% Velikost teme M3x0.5
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Serija SFAJ Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
natančen opis 15pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 15pF