Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFAJC2000153MX1
SFAJC2000153MX1
SFAJC2000153MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFAJC2000153MX1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFAJC2000153MX1
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.015UF 200V AXIAL
Product parameter
številka dela SFAJC2000153MX1 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.015UF 200V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8694 pcs Podatkovni list SFAJC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Velikost teme M3x0.5
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Serija SFAJ Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
natančen opis 0.015µF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 0.015µF