Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFAJC5000101MC1
SFAJC5000101MC1
SFAJC5000101MC1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFAJC5000101MC1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFAJC5000101MC1
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 100PF 500V AXIAL
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela SFAJC5000101MC1 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 100PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7377 pcs Podatkovni list SFAJC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost teme M3x0.5
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Serija SFAJ Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka 4dB @ 100MHz Višina (maks.) -
natančen opis 100pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 100pF