Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFAJC2000103MX1
SFAJC2000103MX1
SFAJC2000103MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFAJC2000103MX1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFAJC2000103MX1
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 10000PF 200V AXIAL
Product parameter
številka dela SFAJC2000103MX1 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 10000PF 200V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7554 pcs Podatkovni list SFAJC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Velikost teme M3x0.5
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Serija SFAJ Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
natančen opis 10000pF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 10000pF