Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFAJC1000223MX0
SFAJC1000223MX0
SFAJC1000223MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFAJC1000223MX0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFAJC1000223MX0
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL
Product parameter
številka dela SFAJC1000223MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7815 pcs Podatkovni list SFAJC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost teme M3x0.5
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Serija SFAJ Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
natančen opis 0.022µF Feed Through Capacitor 100V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 0.022µF