Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFAJC0500473MX1
SFAJC0500473MX1
SFAJC0500473MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFAJC0500473MX1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFAJC0500473MX1
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V AXIAL
Product parameter
številka dela SFAJC0500473MX1 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7451 pcs Podatkovni list SFAJC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost teme M3x0.5
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Serija SFAJ Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
natančen opis 0.047µF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 0.047µF