RB521AS-40T2R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RB521AS-40T2R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | RB521AS-40T2R |
|---|---|
| Proizvajalec | LAPIS Semiconductor |
| Opis | DIODE SCHOTTKY 40V 200MA VML2 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 8000 pcs | 16000 pcs | 24000 pcs | ||
Product parameter
| številka dela | RB521AS-40T2R | Proizvajalec | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Opis | DIODE SCHOTTKY 40V 200MA VML2 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 527672 pcs | Podatkovni list | RB521AS-40VML2 T2R Taping Spec |
| Kategorija | Diskretnih polprevodniških proizvodov | Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če | 450mV @ 100mA |
| Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) | 40V | Paket naprave za dobavitelja | VML2 |
| Hitrost | Fast Recovery = 200mA (Io) | Serija | - |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) | Paket / primer | 2-UDFN |
| Druga imena | RB521AS-40T2RTR | Delovna temperatura - spoj | 150°C (Max) |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tip diode | Schottky | natančen opis | Diode Schottky 40V 200mA Surface Mount VML2 |
| Trenutna - povratna puščanja @ Vr | 90µA @ 40V | Tok - Povprečni popravek (Io) | 200mA |