RB521CS-30T2RA
RB521CS-30T2RA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RB521CS-30T2RA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RB521CS-30T2RA
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 30V 100MA VMN2
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela RB521CS-30T2RA Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 30V 100MA VMN2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 539698 pcs Podatkovni list RB521CS-30
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 350mV @ 10mA
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 30V Paket naprave za dobavitelja VMN2
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer SOD-923
Druga imena RB521CS-30T2RACT Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 30V 100mA Surface Mount VMN2 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 10V
Tok - Povprečni popravek (Io) 100mA Capacitance @ Vr, F -