RB521CS-30T2R
RB521CS-30T2R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RB521CS-30T2R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RB521CS-30T2R
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 30V 100MA VMN2
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela RB521CS-30T2R Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 30V 100MA VMN2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 448048 pcs Podatkovni list RB521CS-30
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 350mV @ 10mA
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 30V Paket naprave za dobavitelja VMN2
Hitrost Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-923
Druga imena RB521CS-30T2RTR Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 30V 100mA Surface Mount VMN2 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 10V
Tok - Povprečni popravek (Io) 100mA Capacitance @ Vr, F -