RB521CS-30FHT2RA
RB521CS-30FHT2RA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RB521CS-30FHT2RA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RB521CS-30FHT2RA
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis SCHOTTKY BARRIER DIODES (CORRESP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela RB521CS-30FHT2RA Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis SCHOTTKY BARRIER DIODES (CORRESP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 768989 pcs Podatkovni list RB521CS-30FHVMND2 T2RA Taping Spec
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 350mV @ 10mA
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 30V Paket naprave za dobavitelja VMN2
Hitrost Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed Serija Automotive, AEC-Q101
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer SOD-923
Druga imena RB521CS-30FHT2RACT Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 30V 100mA Surface Mount VMN2
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 10V Tok - Povprečni popravek (Io) 100mA