Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E6272JF
ECQ-E6272JF
ECQ-E6272JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E6272JF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E6272JF
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 2700PF 5% 630VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela ECQ-E6272JF Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 2700PF 5% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 429561 pcs Podatkovni list ECQ-E6272JF View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.177" W (10.00mm x 4.50mm)