Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E6272KF
ECQ-E6272KF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E6272KF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E6272KF
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 2700PF 10% 630VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela ECQ-E6272KF Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 2700PF 10% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 560796 pcs Podatkovni list ECQ-E6272KF View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Serija ECQ-E(F)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQE6272KF
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 2700pF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 2700pF Aplikacije General Purpose