Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E6273KF
ECQ-E6273KF
ECQ-E6273KF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E6273KF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E6273KF
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 398454 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ECQ-E6273KF Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 398454 pcs Podatkovni list ECQ-E6273KF View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.217" W (12.00mm x 5.50mm)
Serija ECQ-E(F) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECQE6273KF
EF6273
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.469" (11.90mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.027µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.027µF