Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E6273JF3
ECQ-E6273JF3
ECQ-E6273JF3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E6273JF3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E6273JF3
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.027UF 5% 630VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela ECQ-E6273JF3 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.027UF 5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 279025 pcs Podatkovni list ECQ-E6273JF3 View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.217" W (12.00mm x 5.50mm)