Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEV-HD2A100P
EEV-HD2A100P
EEV-HD2A100P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEV-HD2A100P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEV-HD2A100P
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 10UF 20% 100V SMD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4761 pcs
Product parameter
številka dela EEV-HD2A100P Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 10UF 20% 100V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4761 pcs Podatkovni list HD Series, Type V
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija HD-V
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 55mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 93.5mA @ 10kHz