Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEV-TA1C221P
EEV-TA1C221P
EEV-TA1C221P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEV-TA1C221P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEV-TA1C221P
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 79685 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela EEV-TA1C221P Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 79685 pcs Podatkovni list TA Series, Type V
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija TA
Ripple Current @ Visoka frekvenca 113mA @ 100kHz Ocene -