Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEV-HD2A220P
EEV-HD2A220P
EEV-HD2A220P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEV-HD2A220P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEV-HD2A220P
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4690 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela EEV-HD2A220P Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4690 pcs Podatkovni list HD Series, Type V
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija HD-V
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 70mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 119mA @ 10kHz