Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEV-TA1C101P
EEV-TA1C101P
EEV-TA1C101P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEV-TA1C101P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEV-TA1C101P
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5405 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela EEV-TA1C101P Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5405 pcs Podatkovni list TA Series, Type V
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija TA
Ripple Current @ Visoka frekvenca 89mA @ 100kHz Ocene -