Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > ERZ-V10D911
ERZ-V10D911
ERZ-V10D911
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERZ-V10D911 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERZ-V10D911
Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ERZ-V10D911 Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 241735 pcs Podatkovni list ERZ-V10D911 View All Specifications
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 910V
Napetost Varistorja (Min) 819V Napetost Varistorja (Max) 1.001kV
Serija ZNR® Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 10mm Druga imena ERZV10D911
P7213
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 745V Največji AC volt 550V
Energija 130J natančen opis 910V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 3.5kA Zmogljivost @ Pogostost 120pF @ 1kHz