Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > ERZ-V14D112
ERZ-V14D112
ERZ-V14D112
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERZ-V14D112 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERZ-V14D112
Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 1100V 5KA DISC 14MM
Product parameter
številka dela ERZ-V14D112 Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 1100V 5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 154462 pcs Podatkovni list ERZ-V14D112 View All Specifications
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 1.1kV
Napetost Varistorja (Min) 990V Napetost Varistorja (Max) 1.21kV
Serija ZNR® Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 14mm Druga imena ERZV14D112
P7226
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 895V Največji AC volt 680V
Energija 310J natančen opis 1.1kV 5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 5kA Zmogljivost @ Pogostost 210pF @ 1kHz