ERZ-V14D182
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERZ-V14D182 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | ERZ-V14D182 |
|---|---|
| Proizvajalec | Panasonic |
| Opis | VARISTOR 1800V 5KA DISC 14MM |
Product parameter
| številka dela | ERZ-V14D182 | Proizvajalec | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Opis | VARISTOR 1800V 5KA DISC 14MM | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Kategorija | Circuit Protection | Napetost Varistorja (Typ) | 1.8kV |
| Napetost Varistorja (Min) | 1.7kV | Napetost Varistorja (Max) | 1.98kV |
| Serija | ZNR® | Pakiranje | Bulk |
| Paket / primer | Disc 14mm | Druga imena | ERZV14D182 P7227 |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C (TA) | Število vezij | 1 |
| Tip montaže | Through Hole | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Največje DC voltaže | 1.465kV | Največji AC volt | 1kV |
| Energija | 510J | natančen opis | 1.8kV 5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm |
| Tok - napetost | 5kA | Zmogljivost @ Pogostost | 120pF @ 1kHz |