Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > ERZ-V14D121
ERZ-V14D121
ERZ-V14D121
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERZ-V14D121 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERZ-V14D121
Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 120V 6KA DISC 14MM
Product parameter
številka dela ERZ-V14D121 Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 120V 6KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 338590 pcs Podatkovni list ERZ-V14D121 View All Specifications
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 120V
Napetost Varistorja (Min) 108V Napetost Varistorja (Max) 132V
Serija ZNR® Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 14mm Druga imena ERZV14D121
P7263
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 100V Največji AC volt 75V
Energija 42J natančen opis 120V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 6kA Zmogljivost @ Pogostost 2700pF @ 1kHz